Świąteczny Pierniczek z Radiem ZET Gold i Stowarzyszeniem "Remedium"

W Hotelu Mercure Mrongovia 13 grudnia rusza III edycja imprezy pod hasłem "Świąteczny Pierniczek z Radiem ZET Gold" dofinansowanej ze środków Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Hasło przewodnie imprezy to rodzinne wypieki pierniczków i pomoc potrzebującym z naszego regionu. Impreza startować będzie o godz. 12.00 i potrwa do godz. 15.00. Te 3 godziny to przede wszystkim rodzinne atrakcje: wspólne wypiekanie pierniczków, wykonywanie dekoracji świątecznych, kącik malucha.

Dla dorosłych warsztaty kulinarne i gotowanie z Vip-em, tego dnia w kulinarnego eksperta wcieli się Burmistrz Miasta Mrągowa Otolia Siemieniec. To będzie niepowtarzalna okazja do obserwacji jak Włodarz Miasta radzi sobie w kuchennej tematyce.

Podsumowaniem będzie licytacja, podczas której pod młotek pójdą najładniejsze wypieki uczestników imprez. Dochód z licytacji zostanie w całości przekazany na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z Mrągowa i okolic.

„Świąteczny Pierniczek z Radiem ZET Gold” to już III edycja imprezy organizowanej przy uprzejmości Hotelu Mercure Mrongovia Resort & Spa.
Wsparcie medialne portal mragowo24.info

Impreza dofinansowana została przez Urząd Miejski w Mrągowie.

W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy przez wolontariuszy Stowarzyszenia Wielokierunkowej Pomocy "Remedium", więcej na temat zbiórki.

 

Pozwolenie na przeprowadzenie zbiórki na WWW Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Dodatkowe informacje